Hakkımda

Kolay Tariflerim Hakkımda Sayfası


Merhaba ben Şenay Arpacıoğlu. Bloğuma hoş geldiniz.
Kolay Tariflerim'in sahibi ve yazarıyım. Mersin'de doğup büyüdüm. Okulumu Mersin'de okudum.1995 yılından bu yana Istanbul'da yaşamaktayım. Evliyim ve 12 yaşında bir oğlum var.Yemek yapmayıda, yemeyide, ikram etmeyide çok seven biriyim. Blog hayatına 2014 yılında başladım. Halen de devam etmekteyim.

Kolay Tariflerim bloğunda ana yemek tarifleri, hamur işleri, tatlı tarifleri, kolay tarifler, kahvaltılık tarifler, atıştırmalık tarifler, içecekler gibi her türlü kategoride yemek tarifleri paylaşıyorum. Blogumda genel olarak adı gibi kolay, pratik ve her evde bulunabilecek malzemelerle lezzetli tarifler hazırlayıp paylaşmaya çalışıyorum.


Kendimle ilgili biraz daha detaylı bilgi vermem gerekirse; küçük yaşta mutfağa girdim. Kalabalık bir aile olmamız sebebiyle anname yardım etmek için o çocuk halimizle ilkokula giderken hamur yoğurup yufka açmaya çalışırdım. Tabi yardım etmek olduğu kadar birazda mutfak aşkı diyebiliriz buna. Mutfaktaki bütün tariflerimin temel kaynağı annemdir. Annemden ne gördüysem onu aldım. Hatta bazen bloğumda şöyle ayrıbir köşe (biz çocukkenki tarifleri) yapsam iyi olur diye düşünüyorum. Bu gün her ne kadar internek aleminde elimizi attığımızda istediğimiz tariflere ulaşsakta anneden alınan temel tariflerin yeri apayrıdır.

Mutfakta yiyeceklerde daha çok ev yapımına özen göstermeye çalışıyorum. Her ne kadar dışarda yediğimiz süslü püslü katkılı yiyecekler çocukları ve bizi cezbetsede ben bunları elimden geldiğince mutfakta kendim hazırlamaya gayret ediyorum.
Benim burdan söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda hakkımda bölümünü güncellemeye devam edicez.
Son söz olarak; ailenize ve sevdiklerinize birbirinden muhteşem lezzetler hazırlamak istiyorsanız her zaman www.kolaytariflerim.com'a bekliyorum efendim.Afiyetle ve sevgiyle kalın...
0Yorum

DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. ..

Kolay Tariflerim Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır...
Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe